Siłownia Siłownia
Siłownia

O swoją sylwetkę i muskulaturę można zadbać chodząc na siłownię.

Do ćwiczeń siłowych używamy najczęściej takich przyrządów jak : sztangi, sztangielki, ławeczki, stojaki itp., które znajdują się w typowym fitness studio. Służą one do poprawy sylwetki, spalenia zbędnych kalorii, zwiększenia wytrzymałości i siły mięśniowej.

Nasze siłownie wyposażona jest w wysokiej jakości sprzęt dobrych firm, co daje możliwość poprowadzenia zarówno typowego treningu siłowego, jak i treningu aerobowego dla mężczyzn i kobiet. Urządzenia elektroniczne takie jak: bieżnie, symulator wioślarski, rowery, stepery pozwalają komputerowo zaprogramować trening, co ułatwia śledzić progres sportowych możliwości naszych klientów.

Przychodząc do siłowni znajdziecie sie Państwo zawsze pod troskliwym okiem instruktora, który podpowie jak dobrze i efektywnie ćwiczyć, ułoży nam program treningowy i pomoże go realizować. Ćwiczenia prowadzone pod okiem wykwalifikowanych instruktorów zapewniają realizację założonych wcześniej celów.

Możliwości jakie stwarza obecnie siłownia przyciągają w równej mierze grono męskie jak i żeńskie.

Ćwiczenia na siłowni pomogą Ci w osiągnięciu upragnionego celu jakim jest wspaniała figura i dobre samopoczucie.

Nie musimy chyba udowadniać, że ruch jest niezbędny by cieszyć się zdrowiem i utrzymywać dobrą kondycję fizyczną. Teraz uwierz, że można to zrobić w miłej i przyjaznej atmosferze.