Rolletic Rolletic
Rolletic
fitness klub radom siłownia mega radom fitness klub radom
Rolletic


Osoba masowana na urządzeniu Rolletic wzmacnia swój uklad limfatyczny, mieśniowy, krwionośny i nerwowy, przez co wspomaga samoregulacje organizmu.

Radom ul. Waryńskiego 1/3/5 tel. 48 384 45 00


12 x 30 MIN 120 ZŁ
1 x 30 MIN 12 ZŁ
1 x 15 MIN 8 ZŁ
12 x 1 GODZ 180 ZŁ

Rolletic to drewniany wałek o charakterystycznej budowie. Jego specyfika i sekret działania polega na tym, że działa on z określoną prędkością dostosowaną do przepływu limfy w ludzkim organizmie. Osoba masowana na urządzeniu Rolletic wzmacnia swój uklad limfatyczny, mieśniowy, krwionośny i nerwowy, przez co wspomaga samoregulacje organizmu.

Urządzenie to zastępuje wszystkie formy masażu klasycznego, relaksacyjnego, segmentarnego, aromaterapeutycznego, izometrycznego, czy też akupresure. Wykorzystuje różnorodne techniki masażu takie jak głaskanie, rozcieranie, potrząsanie, oklepywanie, ugniatanie, wałowanie itp. Jest formą leczenia fizykalnego pozwalajacą na usprawnienie przepływu i krążenia krwi oraz limfy. Stosowany jest w rehabilitacji, w stanach po cześciowym unieruchomieniu kończyn, tam gdzie nastąpił cześciowy zanik lub osłabienie mieśnia, najcześciej po urazach, złamaniach lub przy dłuższej rekonwalescencji z powodu innych schorzeń.

 

Masaż ten poprzez pobudzenie do pracy układu krwionośnego, mieśniowego, nerwowego i limfatycznego, powoduje: wzmożenie zasilania organów w tlen i substancje odżywcze, zwiększenie szybkości usuwania z organizmu produktów rozpadu, likwidacje objawów zastoinowych (także wchłanianie obrzęków) oraz zmniejszanie oporu krwi w tętnicach, przez co ułatwia pracę serca.

ZOBACZ TAKŻE:


POZOSTAŁE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU:

Vacu Activ Extreme Waryńskiego -
Step -
ABT -
Masaż -
Zdrowe Plecy -
Rolletic

Polecamy
Skutecznośc treningu obwodowego
Efekty terapii falą akustyczną
Program walki z cellulitem
Zalety treningu obwodowego
Endermologia
VibroLine
Trening Vacu Line
Odmładzanie światłem

Menu
Zajęcia fitness
Trening obwodowy
Leczenie Cellulitu

Rolletic
Rolletic Rolletic