Masaż Masaż
Masaż
fitness klub radom siłownia mega radom fitness klub radom
Masaż


Oferujemy: masaż klasyczny, masaż leczniczy, masaż relaksacyjny, masaż kosmetyczny, masaż odchudzający

 

Zapraszamy
Radom ul. Placowa 13/15. tel. 48 385 83 34 


30 minut 30zł
60 minut 60 zł

Masaż towarzyszy ludziom od czasów starożytnych ze względu na swoje dobroczynne działanie na organizm. Jest cudownym sposobem na utrzymanie ciała w dobrej kondycji, zdrowiu psychicznym i fizycznym. Dodaje energii niwelując zmęczenie i niedomagania mające różne podłoże. Podnosi ogólną sprawność i odporność.

 • Masaż klasyczny -  leczniczy
  To najpopularniejszy masaż, który w zależności od intensywności może być leczniczy, relaksacyjny, pobudzający, itp. Do masażu klasycznego należą zabiegi, które mają na celu poprawienie psychofizycznego stanu pacjenta, znajdują one zastosowanie w zapobieganiu i leczeniu wielu chorób. Masaż klasyczny pobudza tkanki, regeneruje mięśnie, polepsza ukrwienie, przyspiesza przemianę materii i zmniejsza tkankę tłuszczową.
   
 • Masaż relaksacyjny
  Dla osób żyjących w ciągłym stresie najodpowiedniejszą formę masażu stanowi masaż relaksacyjny. Masaż relaksacyjny pobudza skórę i mięśnie (zmniejszając ich napięcie), przywraca prawidłowy rytm serca, jak również poprawia krążenie krwi.
   
 • Masaż odchudzający
  Masaż odchudzający to jedna z podstawowych metod używanych w terapiach leczących nadwag e. Wykonywane podczas jego trwania czynności, tj. oklepywanie, uciskanie i ugniatanie, mają za zadanie rozbicie komórek tłuszczowych znajdujących się w tkance podskórnej. te intensywne czynności umożliwiają szybkie spalanie tłuszczu w organiźmie, a co za tym idzie, utratę wagi oraz redukcję cellulitu. Masaż skutecznie likwiduje zbędną tkankę tłuszczową wspomagając tym samym terapię odchudzającą.
   
 • Masaż z użyciem bańki chińskiej
  Masaż bańką chińską ma wiele zalet i zastosowań. Ale wykorzystanie jej do walki z cellulitem stało się w ostatnim czasie przebojem wśród zabiegów kosmetycznych. Przynosi bardzo wyraźne efwkty w krótkim czasie. Podciśnienie, które wytwarzane jest w bańce podzczas masażu powodujezassanie skóry oraz tkanek leżących pod bańką, wpływając na ich intensywne przekrwienie i wyraźną poprawę stanu mało elestycznych partii ciała. Taki masaż pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się z organizmu toksyn oraz zbędnych produktów przemiany materii. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej.
ZOBACZ TAKŻE:


POZOSTAŁE ARTYKUŁY Z TEGO DZIAŁU:

Rolletic -
Vacu Activ Extreme Waryńskiego -
Step -
ABT -
Zdrowe Plecy -
Masaż

Polecamy
Skutecznośc treningu obwodowego
Efekty terapii falą akustyczną
Program walki z cellulitem
Zalety treningu obwodowego
Endermologia
VibroLine
Trening Vacu Line
Odmładzanie światłem

Menu
Zajęcia fitness
Trening obwodowy
Leczenie Cellulitu

Masaż
Masaż Masaż