- Fitness Klub Radom  - Fitness Klub Radom

Zapraszamy - Radom ul. Placowa 13/15. tel. 48 385 83 34

To specjalnie opracowany trening dla kobiet, które mimo braku czasu chcą zadbać o Swój wygląd. To jedynie 45 minut (wliczając w ten czas rozgrzewkę i rozciąganie), w przyjemnej atmosferze grupowej, pod czujnym okiem Naszego trenera.
Sam fakt ćwiczenia w grupie , na ustawionych w formie okręgu maszynach, dodatkowo motywuje do intensywnego wysiłku.

Taka forma treningu jest świetną alternatywą dla kobiet , które nie lubią tradycyjnych zajęć z choreografią . Konstrukcja maszyn sama w sobie narzuca tor ruchu i nie ma możliwości błędnego wykonywania ćwiczenia .

Od powszechnie używanego sprzętu na siłowniach różni je to, że praca przebiega dwufazowo tzn. że obciążenie (ciężar) działa zarówno w pierwszej fazie podczas wyciskania jak, i w drugiej fazie, powrotnej, która w normalnej maszynie jest nieefektywna.

Dodatkowym plusem tego sprzętu jest to, że aby zmienić obciążenie i dostosować do swoich możliwości, wystarczy jedynie, dzięki systemowi hydraulicznemu, ruszyć pokrętłem w prawo lub w lewo oraz to że obciążenie w trakcie całego zakresu ruchu jest stałe.

Przez minutę jedna część grupy ćwiczy na maszynach siłowych, wykonując ruchy przez nie narzucone, a druga część grupy w tym samym czasie wykonuje ćwiczenia aerobowe. Można maszerować, biec w miejscu albo po prostu wchodzić na stopień, wybrana forma jest dowolna, musi się jedynie odbywać przez minutę bez przerwy. Po upływie tego czasu następuje zmiana miejsc. Cały trening odbywa się po okręgu, tak więc nie istnieje możliwość zgubienia się w trakcie lub pominięcia którejś z maszyn.

Trening kończy się w momencie, gdy wszyscy uczestnicy zajęć obejdą każdą z maszyn. W zależności stopnia zaawansowania grupy grupa wykonuje 2 lub 3 obwody Obwód składa się z 8 lub 10 urządzeń , ale dzięki ich wcześniej wspomnianej dwufazowej konstrukcji wykonujemy tak naprawdę 2 razy więcej ćwiczeń, a jednorazowo może ćwiczyć 16 lub 20 osób Trening obwodowy to idealne połączenie treningu siłowego z aerobowym. Ćwicząc w ten sposób wzmacniamy nie tylko Swój układ mięśniowo-stawowy, ale również przyczyniamy się do poprawy Naszej kondycji.

(WAŻNOŚĆ KARNETU 1 MIESIĄC)

ILOŚĆ TRENINGÓW + ACTIVE WALKCENA
8 TRENINGÓW W MIESIĄCU99ZŁ